LawetaGdynia.pl

Laweta Gdynia i Okolice 24h

blog

ZADZWOŃ TERAZ
666 664 480

Wypadek, zamawianie lawety i odholowanie auta do warsztatu – jak taka usługa wygląda w praktyce?

Niestety, ale każdego dnia na drogach całego kraju dochodzi do wielu mniej lub bardziej poważnych wypadków samochodowych. Takie sytuacje mają wiele przyczyn, a najczęściej spotykane są roztargnienie, wymuszanie pierwszeństwa, niska znajomość przepisów czy też zasłabnięcia za kierownicą i oczywiście zbyt duża prędkość. Skutkiem wypadków są najczęściej uszkodzone pojazdy, z których wiele nie nadaje się do dalszej jazdy. W efekcie niezbędne okazuje się być zamówienie lawety. Na szczęście nad bezpieczeństwem mieszkańców Trójmiasta czuwa profesjonalna firma świadcząca usługi lawetą w Gdyni, dlatego każdy kierowca, który znalazł się w patowej sytuacji może skorzystać z szybkiej i sprawnej pomocy prawdziwych fachowców.

 

Jak w praktyce wygląda usługa holowania pojazdu?

 

 

czytaj więcej »

Zakup auta zagranicą i jego transport do kraju jak załatwić to sprawnie i bezpiecznie?

Sprowadzenie do Polski auta, które zostało zakupione zagranicą wymaga zastosowania konkretnych środków i czynności. Otóż samochód, który nie jest zarejestrowany lub też nie posiada wymaganych dokumentów nie może poruszać się po drogach naszego kraju. Dodatkowo nie każdy samochód nadaje się do samodzielnej podróży i nie każdy kierowca ma na tak długą podróż ochotę.

 

I tutaj pojawia się właśnie problem – co zrobić by bezpiecznie, szybko i zgodnie z prawem sprowadzić auto do kraju? Rozwiązanie jest dość proste – wystarczy skorzystać z oferty firmy, która świadczy usługi lawetą w Gdyni. Pracownicy tej firmy mogą bowiem zająć się sprowadzeniem auta sprawnie do Polski.

 

Przewóz samochodu z zagranicznego kraju do Polski– o czym warto wiedzieć?

 

 

czytaj więcej »

Brak paliwa w baku- co to oznacza i jak sobie poradzić w tak nagłej sytuacji?

Zaświecenie się kontrolki opisującej poziom paliwa w baku samochodowym to moment, który najczęściej stresuje większość kierowców. Oznacza to bowiem, że w paliwie zaczyna kończyć się paliwo. Większość z kierowców udaje się, więc jak najszybciej na stację benzynową w celu uzupełnienia paliwa. Jednak różnego rodzaju sytuacje życiowe spowodować mogą, że ta czynność nie zostanie dokonana w odpowiednim czasie. Co więcej kontrolka paliwowa może po prostu ulec awarii w efekcie czego auto nagle odmawia posłuszeństwa i po prostu staje na środku drogi. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Na szczęście tak. Firma oferująca usługi lawetą w Gdyni oferuje bowiem bardzo ciekawą opcję jaką jest dowożenie w dowolne miejsce paliwa. Na czym polega taka usługa i jak z niej skorzystać? O tym poniżej.

 

Dowóz paliwa krok po kroku

 

 

czytaj więcej »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
4 + 3

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY