LawetaGdynia.pl

Laweta Gdynia i Okolice 24h

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
666 664 480

Holowanie samochodów

POMOCY i holowanie samochodów W GDYNI

Od wielu lat prowadzimy firmę świadczącą usługi lawetą w Gdyni, a także całym regionie. Każdego dnia na lokalnych drogach dochodzi do mniej lub bardziej niebezpiecznych sytuacji i zdarzeń, które wymagają naszej interwencji. Jako profesjonalna firma oferujemy bezpieczne holowanie pojazdów z każdego miejsca zdarzenia. Holujemy zarówno mniejsze jak i większe pojazdy, które uległy awarii czy też zostały uszkodzone podczas wypadku. Zawsze jesteśmy gotowi wyruszyć z pomocą na drogę.

 

Jak można skorzystać z usługi holowania?

 

Aby skorzystać z naszej usługi nie trzeba tak naprawdę robić zbyt wiele. Wystarczy, że klient skontaktuje się z naszą firmą, a jeden z naszych pracowników weźmie sprawę w swoje ręce. Niezbędne dla nas informacje to miejsce zdarzenia i rodzaj usterki.

 

 

 

skontaktuj się »

Po podjęciu decyzji o konieczności odholowania pojazdu jak najszybciej staramy się dotrzeć pod wskazany adres. Oferowane przez nas holowanie pojazdów w Gdyni i okolicy to usługa, która jest dostępna praktycznie przez całą dobę. Oznacza to, że zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. W przypadku konieczności odholowania pojazdu wysyłamy na miejsce ekipę specjalistów, którzy sprawnie i szybko zajmują się załadowaniem samochodu na lawetę. Po wskazaniu przez klienta miejsca, w które pojazd ma zostać przewieziony nasi fachowcy jak najszybciej docierają pod ten adres. Dla nas nie ma znaczenia co to za miejsce. Możemy odholować auto wszędzie, gdzie zażyczy sobie klient. Jeśli jednak nie ma on pomysłu, gdzie może odstawić auto do naprawy służymy swoją pomocą holując samochód do zaprzyjaźnionego warsztatu.

 

 

Bezpieczne holowanie pojazdów

 

 

Dla nas najważniejsze jest zawsze dobro klienta, dlatego też sprawnie i bezpiecznie wykonujemy powierzone nam zlecenia. Holowane auta transportujemy lawetą na terenie Gdyni oraz okolic. Podczas swojej pracy zachowujemy wszystkie względy bezpieczeństwa, a także przykładamy się do zapewnienia klientom komfortu i wygody. Zachęcamy do zapoznania się bliżej z całą naszą ofertą.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 7

Holowanie uszkodzonych pojazdów

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY