LawetaGdynia.pl

Laweta Gdynia i Okolice 24h

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
666 664 480

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Gdzie odholujecie moje auto z miejsca zdarzenia?

Po załadowaniu Twojego auta na lawetę możemy go przetransportować w dowolne miejsce wskazane przez Ciebie. Jeśli jednak nie posiadasz takiego miejsca możemy zaproponować Ci odholowanie pojazdu do zaprzyjaźnionego warsztatu mechanicznego.

Ile kosztuje usługa drobnej naprawy na drodze?

Cennik naszych usług dostępny jest na naszej stronie. Ostateczny koszt wykonania drobnej naprawy jest tak naprawdę zależny od kilku czynników. Przede wszystkim jest to lokalizacja zdarzenia, gdyż pod uwagę bierzemy ilość przejechanych przez nas kilometrów. Dodatkowo istotnym faktem jest także rodzaj usterki i koniecznych do wykonania przez nas czynności. Nasze ceny są jednak bardzo atrakcyjne i konkurencyjne.

Auto zepsuło się na środku drogi – czy mogę liczyć na pomoc?

Oczywiście, że możesz. Nasza firma oferuje usługę wykonywania drobnych napraw lub też holowania pojazdów z dowolnego miejsca zdarzenia. Jeżeli napotkałeś na problemy z pojazdem na środku drogi to nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Po otrzymaniu zgłoszenia wysyłamy na miejsce specjalistę, który fachowym okiem ocenia i diagnozuje problem. Następnie przystępuje on do usuwania usterki lub decyduje o konieczności odholowania auta.

Czy mogę zlecić Wam transport samochodu z zagranicy?

Tak, chętnie zajmiemy się wykonaniem dla Ciebie takiej usługi. Oferujemy transport pojazdów na terenie wielu krajów, dlatego by poznać dokładnie nasze warunki i ofertę skontaktuj się z jednym z naszych pracowników. W bezpieczny i zgodny z prawem sposób transportujemy większe i mniejsze pojazdy z kraju do zagranicznych regionów i odwrotnie – z zagranicy do kraju. Jesteśmy otwarci na nawiązanie z Tobą współpracy.

Co mam zrobić, gdy auto nie chce odpalić?

Przede wszystkim zachowaj spokój, gdyż takie sytuacje mogą się zdarzać nawet często. Następnie wykonaj telefon do nas i przekaż nam informację o miejsce zdarzenia. Po otrzymaniu takiego zgłoszenia możemy wysłać na miejsce odpowiedniego specjalistę, który zajmie się usunięciem usterki. Nie wykonuj żadnych czynności na własną rękę, gdyż może to pogłębić awarię. Przyczyn kłopotów z odpaleniem samochodu może być wiele, dlatego zostaw to naszemu specjaliście.

Ile czasu zajmuje Wam dojazd na miejsce zdarzenia?

Zawsze staramy się dotrzeć na miejsce zdarzenia jak najszybciej jest to możliwe. Okres oczekiwania na nasz przyjazd do średnio pół godziny, ale oczywiście może się to zmienić w zależności od wielu czynników. Wpływ na wydłużenie czasu może mieć godzina, miejsce zdarzenia – czyli jego odległość od naszej firmy, a także dostępność naszych pracowników. Zawsze ruszamy w drogę najszybciej jak to tylko możliwe.

Zauważyłem brak paliwa w baku – czy mogę liczyć na pomoc?

Oczywiście, że tak, Jedną z usług jakie oferujemy jest właśnie dowożenie w dowolne miejsce paliwa. Nasza pomoc polega na dostarczaniu odpowiedniego paliwa pod wskazany przez klienta adres. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą, a natychmiast wyślemy na miejsce jednego z naszych pracowników, który po drodze zatrzyma się na stacji benzynowej w celu pobrania konkretnego rodzaju paliwa.

Jak zamówić lawetę w konkretne miejsce?

Jeśli chcesz zamówić lawetę w wybrane przez siebie miejsce musisz jedynie wykonać telefon do naszej firmy. Po skontaktowaniu się z naszym pracownikiem i przekazaniu mu niezbędnych informacji zostaniesz poproszony o wskazanie miejsca zdarzenia. Jak najszybciej wyślemy na miejsce jednego lub kilku z naszych specjalistów, którzy wyposażeni są w profesjonalną lawetę zajmą się odholowaniem Twojego pojazdu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 8

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY