LawetaGdynia.pl

Laweta Gdynia i Okolice 24h

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
666 664 480

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Usługi holowania w Gdyni – warto zapamiętać!

Nasza firma świadczy usługi lawetą w Gdyni, a także całej okolicy. Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb wszystkich kierowców i właścicieli pojazdów, a także niesienie im szybkiej i skutecznej pomocy. Swoją firmę prowadzimy od wielu lat, dlatego też posiadamy bardzo duże doświadczenie i umiejętności.

 

Co oferujemy?

 

Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka, gdyż naszym celem jest spełnianie oczekiwań wszystkich klientów. Nie ograniczamy się jedynie do usługi lawetowania na terenie Gdyni, ale wykonujemy także wiele innych zadań i czynności.

 

 

 

skontaktuj się »

Oprócz holowania pojazdów świadczymy także inne usługi, wśród których znaleźć możecie Państwo:

 

  • wykonywanie napraw na drodze
  • awaryjne uruchamianie pojazdów
  • dowożenie paliwa w dowolne miejsce
  • pomoc w wymianie kół
  • transportowanie pojazdów

 

Nasza oferta jest dość obszerna dzięki czemu możemy zapewnić poczucie komfortu i bezpieczeństwa wszystkim naszym klientom, a także kierowcom, którzy znajdą się w trudnej sytuacji na drodze.

 

 

Co wyróżnia naszą firmę?

 

 

Naszym wielkim atutem jest to, że od lat świadczymy usługi lawetą w Gdyni i całym regionie. Co ważne nie ograniczamy się jedynie do działania w centrum Gdyni, ale dojeżdżamy także do klientów z całej okolicy. Oznacza to, że kierowcy, którzy napotkają na swojej drodze na pewien problem, a znajdują się oni poza Gdynią także mogą liczyć na naszą szybką i skuteczną pomoc. Laweta Gdynia to firma, która gwarantuje najwyższą jakość usług, a naszym atutem jest bazowanie na najlepszych materiałach, narzędziach i rozwiązaniach. Obszerna wiedza daje nam możliwość działać zawsze na wysokim poziomie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
9 + 9

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

Jeśli szukasz rzetelnej i sprawdzonej firmy lawetującej w Gdyni to znalazłeś się w odpowiednim miejscu. To właśnie nasza firma zajmie się Twoim autem bez względu na to kiedy i gdzie dopadł Cię problem z pojazdem. Jesteśmy otwarci na niesienie pomocy wszystkim kierowcom, dlatego jesteśmy zawsze dostępni i czekamy na zgłoszenia. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY