LawetaGdynia.pl

Laweta Gdynia i Okolice 24h

Transport pojazdów

ZADZWOŃ TERAZ
666 664 480

TRANSPORT POJAZDÓW

laweta całodobowo z Gdyni

Nasza firma oferuje szereg usług związanych z lawetowaniem w Gdyni. Wśród naszych propozycji znajduje się także opcja transportu pojazdów, która cieszy się dość dużym zainteresowaniem wśród klientów z Gdyni i okolic. Zakres naszego działania jest bardzo szeroki, dlatego nie ograniczamy się jedynie do transportowania samochodów czy innych pojazdów w kraju, ale robimy to także poza granicami Polski.

 

Jak wygląda w praktyce transport pojazdów?

 

Zajmujemy się przewozem pojazdów na terenie kraju jak też zagranicą, a naszym atutem jest rzetelność, profesjonalizm i punktualność. Chcąc zlecić nam przetransportowanie samochodu z jednego miejsca na drugie wystarczy skontaktować się z jednym z naszych pracowników.

 

 

 

skontaktuj się »

Po zgłoszeniu takiego zlecenia ustalamy dokładne jego szczegóły takie jak termin, czas, miejsce i inne. Po dogadaniu z klientem wszystkich aspektów przechodzimy do działania. Oczywiście chodzi tu o podstawienie jednego z naszych samochodów w umówione z klientem miejsce. Następnie przechodzimy do załadowania auta na lawetę, a później transportujemy pojazd w konkretne – wskazane przez klienta miejsce. Dla nas odległość nie ma żadnego znaczenia, dlatego też transportujemy auta zarówno na terenie całego kraju jak też pomagamy bezpiecznie sprowadzać samochody z zagranicy.

 

 

Laweta Gdynia – transport samochodów z nami to komfort i bezpieczeństwo

 

 

Ze względu na chęć zapewnienia pełnego bezpieczeństwa i komfortu naszym klientom jak też ich pojazdom do każdego zlecenia wysyłamy osoby, które posiadają w tym zakresie największe doświadczenie. Nasi pracownicy to fachowcy w pełnym tego słowa znaczeniu, dla których transport pojazdów na terenie Gdyni, a także całego kraju to pestka. Zawsze przestrzegamy przepisów, a także dopełniamy wszelkich formalności, dlatego też oferowana przez nas usługa transportu pojazdów wykonywana jest zgodnie z prawem. Zachęcamy do zapowiedziana się z naszą pełną ofertą i zapraszamy do korzystania z naszej pomocy podczas przewożenia pojazdów w Polsce i w krajach zagranicznych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
8 + 9

dostępność 24h / 7 - w konkurencyjnych cenach!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY